LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 15952036
nr 1595 2036
FLOOR LAMP
1970s. Height: 100 ca,
1970-tal. Höjd: 100 ca
Condition: bruksslitage
800
SEK 350
Monday January 29 2024
at 19:39:47
29/1 13:01:56
300 kr
29/1 18:56:53
- Thema-auction
Jan 29
50/60/70-tal
Read more about 50/60/70-tal